Doğalgaz Sobası Tamiri Bursa | 0224 413 66 33

Doğalgaz Sobası Tamiri

Tekniker Servis Doğal gaz soba arıza, tamir, bakım servisi. Doğal gaz soba arızası acil servis,Mobil uzman ekip, hızlı teknik çözümler sunar.Tekniker Servis doğal gaz soba bakımı,onarımı ve montajı konusunda uzman TSE- HYB (10079-12355) yetki ve kalite belgeli  servistir.

Tekniker Servis arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz, biz de size en yakın  servis  aracımızı yönlendiriyoruz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz  doğal gaz sobanızın  durumuna göre, yerinde tamiri veya bakımını yapıyor. Eğer arızalı doğalgaz sobanız tamir edilemiyecek gibiyse doğal gaz sobanızı merkez servisimize getiriyorlar. Doğal gaz sobanız tamir edildikten sonra tüm testleri yapılır ve size teslim edilir.

Kış aylarında doğalgaz sobalarında kötü süprizlerle karşılaşmanız söz konusu olabilir. Tekniker servis olarak bir telefonunuzla doğalgaz sobanızda gerçekleşen tüm arızaları Bursa ve ilçelerini kapsayan yerinde servis hizmetiyle çözüme ulaştırıyoruz. Kullandığımız orijinal yedek parçalar ve çözüme odaklı servis hizmeti ile sizlerin güler yüzlü teşekkürlerinizle Bursa’da doğalgaz sobası servisi konusunda her geçen gün biraz daha büyümekteyiz.

dogalgaz-soba-servis