SİEMENS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ BURSA | 0224 413 66 33

SİEMENS SERVİSİ BURSA

Tekniker Servis, Siemens garantisi bitmiş Siemens Özel Teknik Servisi, Siemens Servisi Acil, Siemens Servisi, Hızlı, Uzman Garantili Servis hizmeti sunar.

Tekniker Servis olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız Siemens cihazların tamiri, bakımı özel teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Bursa’da Siemens Servisi olarak hizmette farkımız güven, kalite, hız ve ekonomik olarak en iyi şekilde etmeyi amaç edinmiştir.

Siemens teknik servisimiz yeni teknoloji ve kurumsal standartlara göre uygun servis ekipleri ile üretici firma garantisi dolmuş Siemens marka modelin bakım ve onarımını yapmaktadır.

Orjinal Siemens  yedek parça ve garanti hizmetleri ile cihazlarınız gerekirse atölyemizde test edilerek arızanın bulunması ve giderilmesi işlemleri yapılmaktadır.

Siemens teknik servisi vermiş olduğumuz servis hizmetleri; Siemens buzdolabı servisi, Siemens çamasır makinesi servisi, Siemens bulaşık makinesi servisi, Siemens ankastre servisi,  Siemens klima servisi, Siemens süpürge servisi,

Amacımız sizleri Siemens yetkili servis tekelinden kurtarmak, hak ettiğiniz ekonomik hızlı profesyonel hizmeti sunmaktır.

NilüferOsmangaziYıldırımGürsuKestel ilçeleri ve semtlerinde mobil uzman servis desteği sağlamaktayız.

NOT-Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.Siemens markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.