Güncel

Duyurularımızı ve faydalı bulduğumuz bilgileri paylaşarak sürekli güncellediğimiz bölümümüz.

Bursa’da Servis Desteği Verdiğimiz Markalar

Bursa’da Servis Desteği Verdiğimiz Markalar

Bursa ve ilçelerinde deneyimli ekibimizle kombi servisi, doğalgaz sobası servisi, klima servisi, beyaz eşya servisi, şofben servisi ve küçük ev aletleri servisi olarak hizmet verdiğimiz, yetkili ve özel servislikler şeklinde 60’dan fazla marka vardır. Her birinin bakımını yapmakta, arıza durumunda orijinal yedek parça ile onarımını yapmaktayız. Bu markaların her birine dair verdiğimiz servis hizmeti için 1 yıl garanti vermekteyiz.

Yetkili Servisi olarak servis hizmeti sağladığımız markalar: Aksu, Berussa, Bexel, Ditro,  Eminçelik, Esco, Fantom, Firmini, Gazzella, Golddenta, Hoşseven, Kumtel, Libelle, Luxell, Magma, Mira, Opex, Silter, Simton, Sunfire, Şamdan, Triomini.

Özel servislik şeklinde servis hizmeti sağladığımız markalar: AEG, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Arzum, Asroyal, Auer, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Delonghi, Demirdöküm, ECA, Electolux, Fellini, Ferroli, Fujiyama, Gilan, İhlas, İmmergas, İndesit, Profilo, Protherm, Siemens, Simtel, Süsler, Tefal, Ufo, Vaillant, Viessmann.

Her türlü soru, sorun, görüş ve önerileriniz için 0224 413 66 33 numaralı telefondan veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kategori: Duyurular

Yorum Yaz (0) →

Yorum Yaz