Güncel

Duyurularımızı ve faydalı bulduğumuz bilgileri paylaşarak sürekli güncellediğimiz bölümümüz.

VAİLLANT Kombi Servisi BURSA | 0224 413 66 33

VAİLLANT Kombi Servisi BURSA | 0224 413 66 33

Bursa′da Vaillant garantisi bitmiş Vaillant Kombi arıza, tamir, bakım özel vaillant servis. Bursa Vaillant Kombi Servisi en hızlı, ucuz kesin çözüm hizmeti.

Bursa’da Vaillant Kombi özel teknik servisi olarak arıza, tamir ve bakım hizmeti sunan Tekniker Servis Bursa Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Kestel, Gürsu, Görükle  ilçelerinde ve çevresinde profesyonel ustaları siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözerek memnuniyetini kazanmak için çalışmaktadır.

Sorunlu Vaillant kombide gerekli kontrolleri (su basınç kontrolü 1.5 bar olmalıdır. Gaz mevcut mu? ocak yakılarak kontrol edebilirsiniz) yaptıktan sonra arıza devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, cihazınızı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve Tekniker Servis çağrı merkezini arayınız. Size yardımcı olacağız.

Amacımız müşterilerimizi  Vaillant yetkili servis tekelinden kurtarmak hak ettiğiniz en hızlı hizmeti en ekonomik fiyatlarla 1 yıl garanti güvencesiyle sunmaktır.

Vaillant kombi arıza ve bakım taleplerinizde Tekniker Servisi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır. Vaillant markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kategori: kombi servisi

Yorum Yaz (0) →

Yorum Yaz