Güncel

Duyurularımızı ve faydalı bulduğumuz bilgileri paylaşarak sürekli güncellediğimiz bölümümüz.

VİESSMANN Kombi Servisi BURSA | 0224 413 66 33

VİESSMANN Kombi Servisi BURSA | 0224 413 66 33

Bursa′da Viessmann garantisi bitmiş Viessmann Kombi arıza, bakım özel servisi. Bursa Viessmann Kombi Servisi en hızlı, garantili çözüm.

Bursa Viessmann Kombi özel servisi olarak arıza tamir ve bakım hizmeti sunan Tekniker Servis Bursa  Nilüfer,  Yıldırım,  Osmangazi,  Kestel, Gürsu, Görükle,  Mudanya ilçelerinde profesyonel deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktadır.

Viessmann kombide gerekli kontrolleri (su basınç kontrolü 1.5 bar olmalıdır. Gaz mevcut mu? Ocak yakılarak kontrol edebilirsiniz) yaptıktan sonra arıza devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, cihazınızı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve Tekniker Servis çağrı merkezini arayın. 0224 413 66 33

Amacımız sizleri Bursa’da Viessmann yetkili servis tekelinde kurtarmak hak ettiğiniz en hızlı, ekonomik, uzman servis hizmeti sunmaktır.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır. Viessmann  markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kategori: kombi servisi

Yorum Yaz (0) →

Yorum Yaz