Güncel

Duyurularımızı ve faydalı bulduğumuz bilgileri paylaşarak sürekli güncellediğimiz bölümümüz.

ARÇELİK Servisi Nilüfer BURSA | 0224 413 66 33

ARÇELİK Servisi Nilüfer BURSA | 0224 413 66 33

Arçelik Nilüfer Servisi, Arçelik garantisi bitmiş Arçelik Beyaz Eşya, Kombi, Klima arıza tamir bakım hizmeti Arçelik özel servisi. Arçelik Servisi acil uzman nilüfer servisi.

Nilüfer’de Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Buzdolabı, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Elektrik Süpürgesi, Arçelik Şofben, Arçelik Kurutma Makinesi, Arçelik Fırın, Arçelik Ocak, Arçelik Kombi, Arçelik Klima tamir, montaj, bakım hizmeti sunuyoruz.

Bursa Nilüfer’de 23 Nisan, 29 Ekim, 19 Mayıs, 100.Yıl Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Alaaddin Bey Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Ata evler Mahallesi, Balat Mahallesi, Barış Mahallesi, Beşevler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi,  Çamlıca Mahallesi, Demirci Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Esen tepe Mahallesi, Fethiye Mahallesi, Görükle Mahallesi, Gümüştepe Mahallesi, Hasan ağa Mahallesi, Işıktepe Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karaman Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçük Sanayi, Kültür Mahallesi, Minareli Çavuş Mahallesi, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Odunluk Mahallesi, Organize Sanayi Bölgesi, Özlüce Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Üç evler Mahallesi, Ürünlü Mahallesi. Mobil En Hızlı özel Çözümler.

Bursa Nilüfer Ertuğrul kent te bulunan Arçelik Servisi olarak hizmette farkımız güven, kalite, hız ve ekonomik olarak en iyi şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Bursa Nilüfer Arçelik Servisi yeni teknoloji ve kurumsal standartlara göre uygun servis ekipleri ile üretici firma garantisi dolmuş tüm Arçelik markalı ürünlerin bakım ve onarımını yapmaktadır.

Orjinal Arçelik  yedek parça ve garanti hizmetleri ile cihazlarınız gerekirse atölyemizde test edilerek arızanın bulunması ve giderilmesi işlemleri yapılmaktadır.

Hemen bizi arayın size en yakın Arçelik servis hizmetlerinden yararlanın. Sizlere en uygun şartlarda hizmet veren Arçelik servisi kaliteden ödün vermeden TSE-HYB güvenceye kalitesiyle hizmet verilmektedir.

Amacımız müşterilerimizi Arçelik yetkili servis tekelinden kurtarmak hak ettiğiniz en hızlı hizmeti en ekonomik fiyatlarla 1 yıl garanti güvencesiyle sunmaktır.

Arçelik Kombi, Klima, Beyaz Eşya arıza ve bakım taleplerinizde Tekniker Servisi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

NOT: Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır. Arçelik markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kategori: Nilüfer Servisi

Yorum Yaz (0) →

Yorum Yaz