Güncel

Duyurularımızı ve faydalı bulduğumuz bilgileri paylaşarak sürekli güncellediğimiz bölümümüz.

ARÇELİK Servisi ERTUGRUL

ARÇELİK Servisi ERTUGRUL

Ertugrul Arçelik Servisi, Arçelik garantisi bitmiş Arçelik Beyaz Eşya, Kombi, Klima arıza tamir bakım hizmeti Arçelik özel servisi. Arçelik Servisi acil uzman Ertugrul servisi.

Bursa Nilüfer Ertuğrul’da bulunan Arçelik Servisi olarak hizmette farkımız güven, kalite, hız ve ekonomik olarak en iyi şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Buzdolabı, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Elektrik Süpürgesi, Arçelik Şofben, Arçelik Kurutma Makinesi, Arçelik Fırın, Arçelik Ocak, Arçelik Kombi, Arçelik Klima tamir, montaj, bakım hizmeti sunarız.

Bursa Nilüfer Arçelik Servisi yeni teknoloji ve kurumsal standartlara göre uygun servis ekipleri ile üretici firma garantisi dolmuş tüm Arçelik markalı ürünlerin bakım ve onarımını yapmaktadır.

Orjinal Arçelik  yedek parça ve garanti hizmetleri ile cihazlarınız gerekirse atölyemizde test edilerek arızanın bulunması ve giderilmesi işlemleri yapılmaktadır.

Hemen bizi arayın size en yakın Arçelik servis hizmetlerinden yararlanın. Sizlere en uygun şartlarda hizmet veren Arçelik servisi kaliteden ödün vermeden TSE-HYB güvenceye kalitesiyle hizmet verilmektedir.

Amacımız müşterilerimizi Arçelik yetkili servis tekelinden kurtarmak hak ettiğiniz en hızlı hizmeti en ekonomik fiyatlarla 1 yıl garanti güvencesiyle sunmaktır.

Arçelik Kombi, Klima, Beyaz Eşya arıza ve bakım taleplerinizde Tekniker Servisi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır. Arçelik markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kategori: servisi ertuğrul

Yorum Yaz (0) →

Yorum Yaz